Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. 4. 2013

 

ŽHAVÉ TYGŘÍ OČI
ŽIVÁ REPORTÁŽ ZE III. JARNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ
 

oci-tygra-web.jpg

 
„Risin' up, back on the Mšeno, we went the distance, now we are back on our feet. It's the eye of the tiger, it's the thrill of the fight!“
 
No jasně, kdo by neznal tuhle vypalovačku, která hnala Rockyho k jeho zlatým titulům? Song EYE OF THE TIGER je hymnou našeho třetího jarního soustředění ve Mšeně – hřmí nám tu v jídelně, broukáme si ji na pokojích, zvoní trenérům v mobilu a čeká nás i v sobotu 6. dubna na velkolepé diskotéce. Nechte si ji plížit do uší taky, začtěte se při ní do živé reportáže o žhavých tygřích očích na našem mšenském dovádění a pište nám vzkazy do komentářů! Komentovat toho totiž máte co proto!

 
Jsme tu už potřetí! Teda jen někteří z nás, ale sejde na tom? Vždyť parta neratovických tygrů kromě jiného fascinuje tím, jak dokáže vcucnout nové borce a ukázat jim, jak báječné to na našich soustředění bývá. To současné jarní, v součtu z letními týdny v Desné už šesté v pořadí, je v jednom výjimečné. V tradiční soutěži týmů po evropských velkoklubech a srpnovém výletu mezi brazilské a argentinské mančafty došlo nyní na českou historii. Jaká klubová trička jsme pro čtyři mšenské dny oblékli?
 
Rozdělení do týmů
SPARTA: Víťa, Fíla, Denis, Kárňas
SLAVIA: Radek W., Buša, Škoďák, K-L-D-T
DUKLA: Maty, Dave, Vrtík, Meci
BANÍK: Kráťa, Maršál, Skalič, Charvi
PLZEŇ: Šíša, Matěj, Nergros, Tomíno
LIBEREC: Kaudy, Marťas, Pepé, Šemsi
 
 
VŠECHNY FOTKY ZDE
 

1-den.jpg

#1 DEN ČTVRTEK 4. DUBNA 2013
Je 22:50, když se klepeme hrůzou v postelích a umrlce vidíme všude kolem. Stezka odvahy byl od trenérů zajímavý nápad, kterého se v první vlně chytlo 21 z 24 Tygříků. Jenže po otevření hrobu za sedmatřicátou (a tedy poslední) zatáčkou šla odvaha do sněhu. Sebralo jich jen třináct kluků! Holt mšenské hroby nejsou hadi z Desné. Tentokrát šlo vážně o duši.
Den ale stezkou končil, nikoliv začínal. Startovali jsme tréninkem. Ach, to bolelo! Ne snad příkazy trenérů, ti to vzali zvolna a byli tak hodní. Ale tráva není palubovka ani umělka. „Ten balon ňák divně odskakuje,“ stěžuje si dvadvacet Tygrů. Ale nájezdy čtyři na čtyři je vtáhnou do hry a ke konci stominutové jednotky padá jeden hezčí gól než druhý. A síť se jen vlní…
 
Když už jsou kopačky nabalené akorát tak na Sběrné suroviny Vietnamu, velí trenéři odchod na pokoje. Konec čtvrtečního sportování to ale neznamená. „Běhačky - a na ovál! Čeká vás Cooper.“ Když trenér Vráťa pronese tuhle větu, najdou se tací, kteří zbělají jak prostěradlo. „My půjdeme běhat?“ bledne Jára Škoďak. Navzdory barvě ale vzápětí podá vytrvalostně nejlepší běžecký výkon svého života. A není zdaleka sám.
 
COOPERŮV TEST: Kdo jezdí na soustředka pravidelně ví, že tímhle to vždycky začíná. Dvanáct minut běhu či chůze, kdy je lepší ten, kdo za tu dobu urazí co nejvíc metrů. Vzhledem k počtu se trenéři rozhodují rozdělit poprvé v dějinách běh do dvou – pro starší a mladší ročník. Začínají „důchodci“ a je to bitva jako podsvinče. Maty ne a ne upláchnout, jak jsme zvyklí z minulosti. Nováček Radek Weiss mu šlape na paty celých dvanáct minut, takže je z toho běh jako břitva a první trojka je nakonec nejrychlejší i v součtu obou ročníků. Celkově staršinové šlapou, přes hranici dvou kilometrů se dostane hned deset borců a třeba finiš, v němž urve Kráťa Adama v posledních třech sekundách se zapíše do zlatého fondu tygří atletiky.
1-den-starsi-medailiste-cooperu.jpg 
Výsledky běhu starších: 1. Maty Kasal 2640 metrů, 2. Radek Weiss 2620 metrů, 3. David Šprincl 2560 metrů, 4. Víťa Jindřich 2410 metrů, 5. Filip Skala 2370 metrů, 6. Jára Škoda 2212 metrů, 7. Fíla Nejezchleba 2190 metrů, 8. David Bušinský 2180 metrů, 9. Honza Mecera 2050 metrů, 10. Luky Kratochvíl 2005 metrů, 11. Adam Kárník 2000 metrů, 12. Honza Kuliš 1800 metrů.
 
 
Druhý běh 2004 patří od začátku dvojici Matěj – Nergros. Tahají se od prvního kola bok na bok o zlato, Máťa ho urve až v posledních sekundách o pouhých 35 metrů. Zpočátku si běží pro bronz Martin Hošek, ale nakonec zaplatí nováčkovskou daň a ve druhých šesti minutách ho bolavé paty skoro zastaví. Podobně skvěle se rozběhne Tomáš Maršálek, v půlce je pátý těsně za medailí, tu ale nakonec vyzobnou zkušenosti á la Vrtík Polka, který získává po roce a půl z Desné 2011 svůj druhý bronz z Cooperu.
 

1-den-mladsi-medailiste-cooperu.jpg

Výsledky běhu mladších:
1. Matěj Bušek 2515 metrů, 2. Filip Nerger 2480 metrů, 3. Vráťa Polka 2424 metrů, 4. Radek Šiler 2270 metrů, 5. David Kaucký 2269 metrů, 6. David Charvát 2018 metrů, 7. Tomáš Beran 1945 metrů, 8. Martin Hošek 1840 metrů, 9. Tomáš Maršálek 1750 metrů, 10. Denis Liška 1735 metrů, 11. Šems Mejri 1700 metrů, 12. Pepe Opletal 1630 metrů.
 
Hned po Cooperu se vrháme na véču, guláš chutná skvěle, jenže pak je tu ošemetnější záležitost. První z kvízů má kromě jiného rozhodnout, kdo se stane Slavií – o tento klub se totiž přou Kuldovci a Kráťovci. Ostatní si z české nabídky vybrali diplomaticky, tihle se dohodnout nedokáží. A tak musí rozhodnout znalosti. Čtyři otázky z pěti zvládne většina. Třeba že hrad u Mšena se jmenuje Bezděs (nikoliv Rohlík, Špilberk, Karlštejn), že tygr patří do třídy savců (nikoliv mihulí, nozdratých, obojživelníků), fotku z Byškovic by asi nepoznala jen mihule. Ale ten problém s dotazem, pokolikáté tu jsme! No potřetí, přece. Kráťovci zatrhují počtvrté, Lamy podruhé. A protože i stezka skončí 10:10, rozhodnout tak musí až třetí kritérium, který si museli trenéři vycucat z prstu: Cooper  na týmy, který hlavně díky Radkovi a Járovi uzmuli ti vlevo. A vpravo bude, Banik, p****.  
 
Je 23:53 – a trenéři u sifonu a rolády hodnotí stezku odvahy. Roláda skvělá, stezka tristní. 13 z 24 nečekal ani pesimista Tomáš, který věřil 22. Proto asi moc nestrašil. Zato Lama starší. Bafala tak, že si Adam udělal osobák na 200 metrů sprintem, ale dal. Zato Kráťa, Matěj, Skalič, Šamsi, Škoďák, Víťa, Pepa, Charvi si natahovali trička hrdinstvím, z něhož zbyl jen úprk na pokoj. „Hroby jsou hroby,“ zhodnotil to Nergič – jeden z jedenácti, pro něž byly body víc než duše – dali to sami za 10 bodů bez baterky. Denis s Fílou si to střihli spolu s baterkou za 3+3 body a tím to hasne. Přestože si cestu jako jediní osvítili, netakticky světlo (bez nároku na body k dobru) vypnuli právě v místě, kde čekal Freddy z Noční Múry (Zdeněk to být nemohl). Převlíkáme se už ve 22:22 (sbalili jste klukům dost trenýrek?). Kluci mizí do postelí, z nichž si strachy tvoří čtyřlůžka, baští plyšáky a děsí se, co přijde zítra.
 
Body za stezku odvahy:  Dukla 40 (David 10, Maty 10, Vráťa 10, Meci 10), Plzeň 20 (Nergros 10, Šíša 10, dva 0 - nešli), Liberec 20 (Kaudy 10, Martin Hošek 10, dva 0 – nešli), Sparta 16 (Adam 10, Fíla a Denis 3+3 ve dvojici s baterkou, Víťa 0 - nešel), Baník 10 (Tomáš Maršálek 10, ostatní 0 – nešli), Slavia 10 (Radek Weiss 10, ostatní 0 – nešli).
 
HODNOCENÍ TÝMŮ PO PRVNÍM DNU: 1. Dukla 49 bodů, 2. Plzeň 29 bodů, 3. Liberec 24 bodů, 4. Sparta 22 bodů, 5. Slavia 18 bodů, 6. Baník 16 bodů.
 
 
 

 

 
#2 DEN PÁTEK 5. DUBNA 2013
To je paráda, co? Jiní drtí čéjinu a matiku ve škole, my maximálně přemýšlíme o „snýdani či znídani“ a užíváme party & sportu. Umrlci z předpůlnoci jsou samozřejmě hlavním tématem jogurtů, housek a lupínků na žaludko-startu v 8.00. Obloha hlásí pravděpodobnost deště ve Mšeně 0,001 %, ale teploměr zatím jen pět stupňů, takže den začínáme první indoor disciplínou do DIAGNOSTIKY alias testů sportovní připravenosti, a sice přeskoky přes švihadlo.
 
SOUTĚŽ VE ŠVIHADLE: Stačí pár pokusů, aby se rovnal tygří rekord: 260 přeskoků Vráti Polky z Desné nachlup srovná David Šprincl a vyzve tím ve druhém kole i další tygříky. Jako čtvrtý v dějinách se přes magickou stovku přešvihá Adam Kárník a bere stříbro, aby Dave vzápětí za užaslého skandování zbylých tygrů namlátil 330 kousků a stanovil novou výzvu pro příště. To, jak se časy mění, dokládá Maty – obhájce loňského klání ve švihadle ze Mšena 2012 končí dneska až třináctý…
 
Výsledky švihadla (první disciplína diagnostiky): 1. David Šprincl 330 přeskoků, 2. Adam Kárník 107, 3. Vráťa Polka 97, 4. Víťa Jindřich 68, 5. Filip Skala 66, 6. Jára Škoda 60, 7. David Charvát 44, 7. David Kaucký 40, 9. Matěj Bušek 38, 10. Filip Nejezchleba 30, 11. Martin Hošek 20, 12. Pepe Opletal 19, 13. Maty Kasal 16, 14. David Bušinský 11, 15. Filip Nerger 7, 16. Honza Mecera 7, 17. Radek Weiss 7, 18. Tomáš Maršálek 6, 19. Denis Liška 5, 20. Radek Šiler 4, 21. Lukáš Kratochvíl 4, 22. Šems Mejri 1. Při rovnosti rozhodoval lepší druhý pokus. Nestartovali: Tomáš Beran a Honza Kuliš.
 
„Co to tady máte za kluky?“ děsí se kuchařko-metařka Jaruška, když se v 10:15 vydává na úklid ubytovny. Nemá co uklízet, ba ani vytírat. To, co kluci předvedou do první dnešní bodovačky týmů, totiž nemá obdoby, takže se trenéři rozhodnou neudělovat za úklid pokojů pět, ale maximálně dokonce sedm bodů. Na ně dosáhne Sparta, která nafintí svůj pokoj, že žasne celý okres. Famózně načinčají své příbytky i Liberec a Plzeň (6 bodů). Nejdokonaleji vytře, leč trochu pozapomene na peřiny Dukla a stejně jako kvůli jiným muškám bere spolu s Baníkem a Slavií „jen“ 5 bodů – co dříve značilo maximum, to dnes znamená poslední místo. Maminky, pozor! Je to úchvatný, ale doma to v pondělí asi nečekejte...
 
Venku mezitím udeří polooblačno, osm stupňů a sedmikrásky, takže můžeme na pažit. Výkon na tréninku stoupá proti včerejšku zhruba o 28,534 % nahoru ke kvalitě, brankáři nestíhají vyndávat míče ze sítě a trenér Vráťa víc tleská než zubí svou mikinu Georgia. Jestli to takhle půjde dál, třeste se, soupeři!
 
SPRINT: Čtvrthodinku do oběda věnujeme nejoblíbenějšímu běhu, a to druhé disciplíně atletického pětiboje: sprintu na 100 metrů. Hned v prvním vytře trenérům zrak Jarin – 15,65 sekundy! Dokáže na to někdo reagovat? „Jen Maty,“ shodují se Tygříci. A mají pravdu. Naději sice skýtá třetí běh, Matěj a Šíša se perou až na závěrečnou šachovnici, na níž je dřív tkanička Máti – ani jeho supervýsledek 16,64 ale na Járu nestačí, stejně jako vítězný čas Víti ze čtvrtého kvapíku. Je škoda, že poslední metry Víťan s jistotou výhry v rozběhu navzdory řevu trenérů „makej až do konce“ vypouští. Rozhodne až poslední šestý rozběh, který pere k vytouženému diplomu za 1. místo Maty a časem 14,61 vyráží koučům dech.
 
Výsledky sprintu na 100 metrů (druhá disciplína atletického pětiboje): 1. Maty Kasal 14,61, 2. Jára Škoda 15,65, 3. David Šprincl 16,39, 4. David Bušinský 16,42, 5. Matěj Bušek 16,64, 6. Radek Šiler 17,01, 7. Honza Kuliš 17,53, 8. Martin Hošek 17,59, 9. Tomáš Beran 17,66, 10. David Charvát 17,77, 11. Víťa Jindřich 18,08, 12. Filip Nerger 18,11, 13. Honza Mecera 18,14, 14. Tomáš Maršálek 18,37, 15. Denis Liška 18,67, 16. Vráťa Polka 18,74, 17. Radek Weiss 19,28, 18. Adam Kárník 19,34, 19. Filip Nejezchleba 19,64, 20. Filip Skala 19,95, 21. Pepe Opletal 19,99, 22. David Kaucký 20,01, 23. Lukáš Kratochvíl 20,57, 24. Šems Mejri 21,59.
 
 
Jen o něco pomalejším sprintem utíkáme do jídelny na zeleninový vývar a slaďoučkou rajskou s hovězím a knedlíkem. Mňam! Po takové slaďárně musí snad každému chutnat poledních dvacet, kteří trenéři natahují skoro na hodinku.
 
SKOK: Když už jsme zase plní energie, můžeme se pustit do velmi oblíbeného skoku, ve Mšeně tradičně jen z místa. Je to bitva jako řemen, v níž se Maty a Jára neskutečně přetahují. Oba dají v jedné sérii 172, v další 173 centimetrů, takže o vítězi musí rozhodnout až třetí nejlepší pokus – ten má vyšší Maty a v disciplíně, která se jako jediná počítá dvojmo jak do diagnostiky, tak do atletického pětiboje, si připisuje třetí prvenství.
2-den-skok.jpg
Výsledky skoku z místa (druhá disciplína diagnostiky a třetí atletického pětiboje): 1. Matyáš Kasal 173 centimetrů, 2. Jára Škoda 173, 3. David Šprincl 162, 4. Vráťa Polka 149, 5. Adam Kárník 146, 6. Radek Šiler 146, 7. Víťa Jindřich 145, 8. Matěj Bušek 145, 9. David Charvát 145, 10. Filip Nerger 145, 11. Martin Hošek 140, 12. Tomáš Beran 139, 13. Radek Weiss 138, 14. David Bušinský 137, 15. Filip Skala 133, 16. Denis Liška 132, 17. Honza Mecera 131, 18. Filip Nejezchleba 130, 19. Tomáš Maršálek 129, 20. David Kaucký 127, 21. Šems Mejri 127, 22. Pepe Opletal 114, 23. Lukáš Kratochvíl 112. Při rovnosti rozhodoval lepší druhý pokus. Nestartoval: Honza Kuliš.

web.jpg

 
KLIKY: Abychom měli v obou vícebojích pěkně po třech disciplínách, přesunujeme se do klubovny, která od 14.00 patří silným rukám: čekají nás kliky. Chvilku to vypadá na obhajobu zlata z Desné pro Skaliče, jeho 42 makaček ale vzápětí vydře z vypětí všech sil Kárňas (47), aby ho zanedlouho překonal s vrozenou lehkostí Matěj (48). Rockyho disciplínu o největšího siláka ale nakonec nevyhraje: po ranním švihadle se ve formě ukazuje Dave a namastí nový tygří rekord – 80 kliků.
 
2-den-kliky-dave.jpgVýsledky kliků (třetí disciplína disciplína diagnostiky): 1. David Šprincl 80, 2. Matěj Bušek 48, 3. Adam Kárník 47, 4. Filip Skala 42, 5. Filip Nejezchleba 41, 6. Martin Hošek 31, 7. Vráťa Polka 30, 8. Radek Šiler 29, 9. Radek Weiss 27, 10. Filip Nerger, Tomáš Maršálek a David Kaucký 26, 13. Matyáš Kasal 25, 14. Honza Mecera 23, 15. Víťa Jindřich a David Charvát  13, 17. Denis Liška a Jára Škoda 12, 19. Pepe Opletal 11, 20. Lukáš Kratochvíl 10, 21. Šems Mejri 9, 22. Tomáš Beran 4, 23. David Bušinský 1, 24. Honza Kuliš 0.
 
Odpolední tréninková jednotka startuje v 15.15 a patří čistě fotbalu – turnaji po pokojích. Pro dnešek jsme ve třetině. Plzeň porazila Liberec 3:0 a remizovala s Duklou 1:1, když Tomíno vyrovnal deset sekund před koncem. Baník prohrál se Slavií 0:1 a s Duklou 1:2. Sparta nezvládla derby se Slavií 0:1, ale porazila Liberec 2:0. Pokračujeme zítra.
 
Po šunkoflecích k večeři si pár (ne)hrdinů zopákne trasu včerejší stezky za denního světla a najde corpus delicti – hrob s živomrtvou zatahující se rukou již dávno utopené Samary.
 
NÍŽKA: Předposledním příspěvkem dne a předposlední disciplínou atletiky je nížkařský maraton. Začíná v sedm, medailisty odhalí až po deváté. Je to bitva do posledního provázku. Obhájce loňského vítězství Maty se loučí na 38 cm (připisuje si tedy 40 cm) a končí šestý. Pro další trojku je konečnou nížka 36 cm: méně oprav v předchozích pokusech přivane bronz Šíšovi, Matěj končí čtvrtý a Fíla pátý. Zlato visí ve vzduchu dlouho: nováček Radek Weiss se sice na 40 cm zachraňuje napotřetí, 38 a 36 cm ale dává napoprvé a hází tím rukavici Davidovi. Ten 36 cm nedá napoprvé, napodruhé, ale napotřetí ano a musí se na 34 cm. To už je nízko na oba, třikrát neuspějí, takže i o 1. místě rozhodují opravy na minulých nížkách: Radek má tři, David dvě a díky tomu získává své třetí páteční zlato.
 2-den-nizka-radek.jpg
Výsledky nížky (čtvrtá disciplína atletického pětiboje): 1. David Šprincl 36 centimetrů, 2. Radek Weiss 36, 3. Radek Šiler 38, 4. Matěj Bušek 38, 5. Filip Nejezchleba 38, 6. Matyáš Kasal 40, 7. Adam Kárník 42, 8. David Kaucký 42, 9. Vráťa Polka 42, 10. Filip Skala 42, 11. Tomáš Beran 45, 12. Jára Škoda 47, 13. Martin Hošek 47, 14. Honza Kuliš 47, 15. Filip Nerger 47, 16. Lukáš Kratochvíl 47, 17. Šems Mejri 50, 18. Honza Mecera 50, 19. Víťa Jindřich a Tomáš Maršálek 50, 21. David Bušinský 55, 22. Denis Liška a Pepe Opletal 55, 24. David Charvát 60. Při rovnosti rozhodoval menší počet oprav.
 
 
Posledním kouskem dne je kvíz: až na výjimku výbuch non plus ultra! Liberec netrefí jedinou otázku z pěti (najdete je na fotkách, můžete se testnout), Dukla, Plzeň, Sparta a Slavia nedá z pěti tři. Jen Baník vládne, chybuje jedinkrát (stejně jako všichni ostatní: od čeho vzniklo jméno Mšeno?) a z posledního místa po včerejšku se hrdý Baník vyhupuje na bronz.
 
HODNOCENÍ TÝMŮ PO DRUHÉM DNU: 1. Dukla 56 bodů, 2. Plzeň 37 bodů, 3. Baník a Slavia 35 bodů, 5. Sparta 31 bodů, 6. Liberec 30 bodů.
 
 
 
 
 

 

 #3 DEN SOBOTA 6. DUBNA 2013
 
Klobouk dolů, takové ticho, jak dnes ráno, nepamatujeme. Večerní dohoda o klidu zabrala, do snídaně si kluci v postelích jen šeptají a do jídelny vyrazí vyspalí až na 8:10. A ty naklizené pokoje! Jestli včera padla za úklid jen jedna sedmička, dnes na maximum dosáhla hned trojka Plzeň, Liberec a zatím jasně nejlépe uklízející Sparta. Šest dostala Dukla, pět Slavia a čtyři Baník (Charvi, Charvi…).
 
SEDO-LEHY: Hoši, bomba! To, co se děje ve čtvrtém díle naší diagnostiky, nemá obdoby. V létě v Desné stačilo 37 sedlehů na medaili. Ve Mšeně přes čtyřicet jen na osmé místo. Vy jste trénovali, Tygříci, což? Dlouho předlouho vede Skalič (41), pak ho překoná Nergros (44), pak ale vytře trenérům zrak Kulda-Lama-Delfín: 50 makaček. Vyhraje? No, vedení mu vydrží až do nástupu obhájce zlata z Desné Matyho, ani jemu ale nakonec 53 nestačí. Dave za šedesát sekund nafláká šedesát sedlehů a pojišťuje si vedení v celé diagnostice před druhým Adamem. Dvě obrovská překvapení našich silovo-gymnastických disciplín!
 3-den-sedlehy.jpg
Výsledky sedo-lehů za minutu (čtvrtá disciplína diagnostiky): 1. David Šprincl 60, 2. Matyáš Kasal 53, 3. Honza Kuliš 50, 4. Jára Škoda 48, 5. Filip Nerger 44, 6. Filip Nejezchleba 43, 7. Honza Mecera 42, 8. Filip Skala 41, 9. David Charvát 37+, 10. Radek Šiler 37, 11. Matěj Bušek 37-, 12. David Kaucký 36, 13. Vráťa Polka 34, 14. Adam Kárník 33+, 15. Šems Mejri 33, 16. Martin Hošek 32+, 17. Pepe Opletal 32, 18. Denis Liška 31+, 19. Víťa Jindřich a Tomáš Beran 31, 21. David Bušinský 30, 22. Lukáš Kratochvíl 29, 23. Radek Weiss 28, Tomáš Maršálek 22.
 
 
Dopoledne na hřišti patří pokračování dvoudenního megaturnaje. Třetí kolo začne šokem, když favorizovaná Plzeň pálí proti Baníku šanci za šancí a Kráťa alias Bary její nemohoucnost trestá a zařizuje sladkou výhru 1:0. Ani Slavia nenavazuje na včerejší formu a s Libercem je ráda za remízu 0:0. Šanci jít vedení v turnaji dostává Dukla, ale Maty proti Spartě dvakrát selže v jasné gólovce a končí to 0:0. Aby neměla Slavia bezgólových remíz dost, uhraje na startu 4. kola 0:0 i s Plzní. Další výzva pro Duklu – a další selhání: s Libercem prohrává 0:2. Což může dostat do čela Spartu, ta ale Baník neporazí (0:0) a před posledním odpoledním kolem se vše zamotává: za vedoucí Slavií se na 2.-4. místě řadí Plzeň, Sparta i Dukla s 5 body, Baník a Liberec mají po čtyřech. To bude finiš české ligy!

web.jpg

 
FINÁLE ATLETIKY – BĚH NA 400 METRŮ: Šok, šok a ještě jednou šok, co se stane ve Mšeně těsně před polednem! Fenomén Matyáš Kasal poprvé v tygřích dějinách prohrává soutěžní běžecký závod. A ještě větším šokem je, kdo ho na nejtěžší běžecké trati dokáže sesadit: Jára Škoda! Původně vůbec nechce na start, pak ale jedno kolečko na ovále vysekne za 1:24,88 minuty, slaví velký triumf a směje se od ucha k uchu!
 
Výsledky běhu na 400 metrů (poslední disciplína atletického pětiboje): 1. Jára Škoda 1.24,88, 2. Maty Kasal 1.25,91, 3. Matěj Bušek 1.26,69, 4. David Šprincl 1.34,16, 5. Filip Nerger 1.35,54, 6. David Bušinský 1.37,31, 7. Vráťa Polka 1.37,47, 8. Martin Hošek 1.37,48, 9. Víťa Jindřich 1.37,49, 10. David Kaucký 1.39,03, 11. Honza Mecera 1.40,47, 12. Tomáš Maršálek 1.42,73, 13. Filip Nejezchleba 1.44,20, 14. Adam Kárník 1.45,01, 15. Denis Liška 1.45,08, 16. David Charvát 1.46,11, 17. Filip Skala 1.46,45, 18. Šems Mejri 1.49,97, 19. Radek Šiler 1.52,02, 20. Lukáš Kratochvíl 1.55,49, 21. Pepe Opletal 1.56,42, 22. Tomáš Beran 1.59,44, 23. Radek Weiss nedokončil, 24. Honza Kuliš nestartoval.
 

3-den-vyrazovaci-svihadlo.jpg

Vydatný odpolední odpočinek na pokojích ukončí divácky nejatraktivnější disciplína diagnostiky: VYŘAZOVACÍ ŠVIHADLO, na nějž mezi diváky nečekaně dorazí dva z rodičů. Tátové Matěje a Kráti si to dokonce rozdají mimo soutěž (stálo to za bačkoru, chlapi…). To kluci předvedou neskutečné představení, které se v duchu extrémních adrenalinových X-Games uskuteční za hřmotného hudebního doprovodu - jak jinak, Eye of the Tiger. Do soutěže jsou po vzoru tenisového pavouka kluci nasazení podle včerejšího individuálního švihadla, což už v prvním kole svede zajímavé dvojičky: třeba Matyho a Šíšu. Od osmifinále už jsou to výkony jak řemen, i když z něj nakonec postupují všichni favorité. Ve čtvrtfinále už se jeden z nich loučí: Skalič vyřazuje včera lépe postaveného Víťu. David si po velké bitvě poradí s Matějem, Vráťa s Járou a i Charvi dá Adamovi zabrat. Skalič pokračuje ve famózní jízdě i v semifinále a nepouští do finále hlavního favorita Davida. Druhé semifinále rozhoduje až ve třetí sloce Eye of the Tiger Adam nad Vráťou a těší se, že by 1. místo mohlo konečně padnout. Padne, Adam udolá i Skaliče a vítězí. David si pak po včerejším zlatu vyskáče proti Vráťovi bronz.
 
Výsledky vyřazovacího švihadla (pátá disciplína diagnostiky) - finále: 1. Adam Kárník, 2. Filip Skala. O bronz: 3. David Šprincl, 4. Vráťa Polka. Vyřazeni ve čtvrtfinále: 5. Víťa Jindřich, 6. Jára Škoda, 7. David Charvát, 8. Matěj Bušek. Vyřazeni v osmifinále: 9. David Kaucký, 10. Filip Nejezchleba, 11. Pepe Opletal, 12. Maty Kasal, 13. David Bušinský, 14. Honza Mecera, 15. Tomáš Maršálek, 16. Šems Mejri. Vyřazeni v 1. kole: 17. Martin Hošek, 18. Filip Nerger, 19. Denis Liška, 20. Radek Šiler, 21. Lukáš Kratochvíl, 22. Radek Weiss. Nestartovali: Tomáš Beran a Honza Kuliš.
 
Díky tomu všemu jsou trenéři z pořadí diagnostiky po páté disciplíně jako v Jiříkově vidění. Vévodí mu právě čtyři nejlepší z vyřazovacího švihadla: vede Dave s šestnáctibodovým náskokem nad Adamem, třetí je malý Vráťa a čtvrtý Skalič. Úřadující šampion z Desné 2012 Maty je průběžně až sedmý a obhájce bronzu Šíša dokonce čtrnáctý. Jenže ještě není konec, diagnostika má totiž tradičně sedm dílů.
 

3-den-turnaj.jpg

Teď ji ale pouštíme k ledu a chystáme se vyřešit další záhadu zatím zamčeného pokoje – pětikolového fotbalového turnaje pokojů, který se hraje každý s každým. Plzeň otáčí nepříznivě se vyvíjející duel se Spartou, vítězí 3:2 a srovnává krok s vedoucí Slavií. Ta sice skoro celý zápas hasí útočné výpady Dukly, v poslední minutě ale dává dva góly, vítězí 3:1 a zajišťuje si výhru v turnaji. Jde ale ještě o bronz, na něhož může dosáhnout Liberec nebo Baník. Musí ale shodně vyhrát, remíza nestačí ani jednomu. Povede se to Liberci a ač měl po včerejšku 0 bodů a skóre 0:5, slaví bronz. A protože za turnaj se samozřejmě udělují body, ještě víc tak dosud poslední Liberec zamotává celkové hodnocení soutěže pokojů.
Konečné pořadí dvoudenního turnaje: 1. Slavia 11 bodů, 2. Plzeň 8 bodů, 3. Liberec 7 bodů, 4. Sparta 5 bodů, 5. Dukla 5 bodů, 6. Baník 4 body.
 
 
Je pět odpoledne, stateční Tygři za sebou mají hodinu odpočinku a opět přepínají na individuální sportování: definitivní rozlousknutí DIAGNOSTIKY. Tak jako v letní Desné se na poslední dva díly těší hlavně rychlíci Maty a Jára. Dokážou smazat ztrátu na Daveho, Adama, Vráťu, Skaliče a dostat se na medailové pozice?
 
ČLUNEK: Járovi k tomu stačí méně, v člunkovém běhu na 4 x 10 metrů, kdy kluci na prvních desetimetrech tam a zpět obkrouží osmičku a na zbylých dvou sprintují a brzdí s dotykem kuželů, končí Škoďák čtvrtý, což ho posouvá rovnou na stříbrnou pozici (součet pořadí = 39). Zatím druhý Adam totiž končí v šesté disciplíně až sedmnáctý. Skalič dopálí šestý a před posledním dílem se vyšvihuje na průběžnou bronzovou pozici (40), za ním ale čeká smečka Adam, Maty a Vráťa s úplně stejným součtem pořadí 42. Zato o zlatu je rozhodnuto: Dave dobíhá šestý a před poslední disciplínou vede o 24 bodů – i když Jára poslední díl s míčem tak jako v Desné vyhraje a David skončí poslední, Škoďák ani nikdo jiný se před něj nedostane…
Výsledky člunkového běhu mezi kužely na 4 x 10 metrů (šestá disciplína diagnostiky): 1. Maty Kasal 11,59 sekundy, 2. Radek Šiler 11,89, 3. David Bušinský 11,94, 4. Jára Škoda 12,04, 5. Honza Kuliš 12,13, 6. Filip Skala a David Šprincl 12,24, 8. Filip Nerger 12,38, 9. Martin Hošek 12,49, 10. Tomáš Beran 12,54, 11. Vráťa Polka 12,61, 12. Denis Liška 12,63, 13. Víťa Jindřich 12,67, 14. Radek Weiss 12,73, 15. Matěj Bušek 12,94, 16. Honza Mecera 12,98, 17. Adam Kárník 13,07, 18. David Charvát 13,24, 19. David Kaucký 13,26, 20. Pepe Opletal 13,42, 21. Lukáš Kratochvíl 13,45, 22. Tomáš Maršálek 13,57, 23. Filip Nejezchleba 13,97. Nestartoval: Šems Mejri.
 
MÍČ DO KLIDU: Na člunek bezprostředně navazuje sportovní finále soustředka ve Mšeně: uvedení míče do klidu, kdy jde o to přemístit balón co nejrychleji ze startovní lajny do vymezeného čtverce o rozměru 5 x 5 metrů a kdekoliv uvnitř něj zastavit míč kopačkou do úplného klidu. Disciplína má jasného krále, stejně jako v Desné ji ovládá Jára Škoda. Úkol jako jediný ze všech zvládne pod pět sekund, a to v obou svých pokusech, z nichž se každému z kluků počítá ten lepší. Z kandidátů na konečné stupně vítězů z diagnostiky to vyjde nejméně Adamovi: napoprvé mu míč úplně uteče ze čtverce a druhý pokus víc na jistotu značí stejně jako v člunku až 17. místo. Skalič v obou pokusech atakuje šestisekundovou hranici, jenže i ta je málo – na konečný bronz by potřeboval čas 5,31. Právě ten zvládne Vráťa Polka a je zřejmé, že už jen mezi ním a Matym se rozhoduje o konečném bronzu z diagnostiky. Protože mají po člunku úplně stejný součet 42, je jasné, že kdo bude v poslední disciplíně lepší, má ho. Matyáš v prvním kole zastavuje v čase 5,35 – to nestačí. Je tu ale ještě druhé kolo. V něm se Vráťa nezlepší, Maty ano a nakonec se o jediný bod dostává v konečném pořadí diagnostiky na medailové místo. Výborný závěr má Bůša: napoprvé sice brzdí míč až za 11,98 sekundy, ale díky druhému pokusu se stejně jako v člunku procpe k diplomu. Vzhledem k jeho jednomu jedinému protest-kliku ze včerejška už ale s velkým posunem pořadím počítat nemůže. To druhý z Davidů jde do disciplíny uvolněně: už dobře ví, že konečně porazí svého rivala ze  školní lavice a hodin tělocviku Matyho a s touhle náladou podtrhuje konečný triumf v diagnostice druhým místem za stopku míče za 5,06 sekundy.

3-den.jpg

Výsledky míče do klidu
(poslední disciplína diagnostiky): 1. Jára Škoda 4,38 sekundy, 2. David Šprincl 5,06, 3. David Bušinský 5,12, 4. Maty Kasal 5,16, 5. Vráťa Polka 5,31, 6. Radek Šiler 5,43, 7. Matěj Bušek 5,85, 8. Víťa Jindřich 5,93, 9. Filip Nejezchleba 5,95, 10. Honza Mecera 6,01, 11. Pepe Opletal 6,02, 12. Filip Skala 6,15, 13. Martin Hošek 6,18, 14. Tomáš Beran 6,49, 15. Lukáš Kratochvíl 6,59, 16. Denis Liška 6,71, 17. Adam Kárník 6,88, 18. David Charvát 6,91, 19. Tomáš Maršálek 7,22, 20. Honza Kuliš 7,28, 21. Filip Nerger 7,56, 22. David Kaucký 7,72, 23. Radek Weiss 7,84. Nestartoval: Šems Mejri.
 
Takže, pro letošní Mšeno dosportováno! Ale nikoliv dosoustředkováno! Čekají nás ty teplejší chvilky. Nejprve je to večeře: dukátové buchtičky se šodó – no kdo by si nepřidal?
 
Pak přichází na řadu třetí mšenské kvízování. Je to zase mazec, škrtání a přepisování. Někomu dělá problémy zatrhnout jméno slavného skalního útvaru poblíž Mšena. Je to neuvěřitelné, ale kluky zaujmou všechny čtyři možnosti: někdo zatrhává Hrnce, jiný Kýble, další Džbány a naštěstí se najdou i Pokličkáři. Určit dvojici slavných hráčů, kteří hráli za Duklu, je ještě těžší. Správnou dvojku Josef Masopust – Pavel Nedvěd nedá nikdo, každý pokoj naopak strhne jméno Antoním Panenka. Ale po letní Desné, kdy vršovického básníka nechal Bůša s Kuldou kopat i v Jižní Americe na úkor Pelého a Maradony, už se trenéři nediví ničemu. Aspoň, že otázku o tygrech zvládnou všichni. Kvíz nakonec vyhrává Slavia a protože ovládla i fotbalový turnaj, po třetím dnu se dotahuje o bod za Plzeň. Dukla díky stezce odvahy trůní jasně v čele, zato mezi Libercem, Spartou a Baníkem je to jen o bod. To bude zítra bitva!
 
HODNOCENÍ TÝMŮ PO TŘETÍM DNU: 1. Dukla 68 bodů, 2. Plzeň 52 bodů, 3. Slavia 51 bodů, 4. Sparta a Liberec 45 bodů, 6.Baník 44 bodů.
 
Pak tu máme ještě vyhlášení dnešních pěti individuálních disciplín, kterého se nemůže dočkat Jára Škoda: kupodivu mnohem větší radost má z šokujícího vítězství v běhu na 400 metrů než ze své suverénní dovednosti s míčem. Podobně natěšený je Adam: svůj pád ze stříbrné pozice v diagnostice už rozdýchal, teď se těší na diplom za 1. místo ve vyřazovacím švihadle. A v očekávání je i Bůša – v poslední možnou chvíli zabral a odnáší si dva diplomy v barvě bronzu.
 

3-den-disko.jpg

No a pak to přijde! Úderem 21. hodiny se riffem EYE OF THE TIGER rozjíždí naše velkolepá diskotéka. Song z Rockyho je jasným hitem večera, musíme ho opakovat víc než desetkrát a třeba Matěj na cokoliv jiného odmítá tancovat. Kluci si jednou vystřihnou i před rokem jasně nejoblíbenějšího Denise – díky Lišákovi teď konečně mají jednoho taky ve svém středu. Ale jsou tu s námi i Čůrej sem, čůrej tam, Dneska to rozjedem na plný pecky, Františkovi Lázně a další pecky. Už se blíží půlnoc, kdy ve velké vyřazovací soutěži o nejlepšího tanečníka zbyde trojka Vrtík, Martin a Tomíno. To, na koho čekají zítra speciální dance-diplomy, musí rozlousknout dívčí porota barmanek dnešní diskotéky Evička, Dášenka a Týnka, které přisoudí výhru vysvlečenému Tomášovi před kroutícím zadečkem Martinem a v 0:24 pak živě vyseknou poklonu Tygři jsou geniální sestava :o) i živě pod tento článek. To už kluci mizí do peřin a slibují si: v Desné to 15. srpna 2013 ve 21:00 rozjedeme na diskárně ještě víc!!!

3-den-porota.jpg

Výsledky klání o nejlepšího tanečníka
(finále): 1. Tomáš Beran, 2. Martin Hošek, 3. Vráťa Polka, 4. David Charvát, 5. Pepe Opletal, 6. Adam Kárník atd.
 
 
 
 
 
 

 

#4 DEN NEDĚLE 7. DUBNA 2013
 
4-den.jpgTo se to těžce vstává! Bolí nás ty nohy z atletiky, diagnostiky, tréninků, megaturnaje nebo megadiskotéky? Diskuze na pokojích k výsledku nevede a tak raději míříme na snídani. Bohaté švédské stoly, kde chrty zaujmou lupínky a jogurty, mlsouny puding, bílkovinaře šunky + sýry a Charviho & spol. hlavně uherák, jsou holt velkou motivací i poslední den.
 
Ten má volný program, i když dvě bitvy tu ještě zbývají. První je bodování pokojů, po diskotéce vždycky otázka čistého chtění se smetáky po probdělém večírku. To má nejsilnější Sparta a i napotřetí získává za úklid maximum 7 bodů. Vydat se na stezku odvahy bez baterky a sami (viďte, dvojko Fíla + Denis?), nebo se vůbec vydat (co Víťo?), měla Sparta výhru v soutěži týmů v kapse. Sedmičku za nažehlený pokoj má dneska ještě Liberec, zato Slavia a Plzeň dneska asi myslely, že trenéři nepřijdou…
 
O konečném hodnocení soutěže týmů musí rozhodnou kvíz. Je to od trenérů zase pěkná lumpárna! Třeba ta otázka, proč hraje Sparta v rudých dresech? No koho by napadla odpověď, že kvůli tomu, protože v roce 1906 přivezl z Anglie jeden ze zakladatelů klubu sadu rudých svetrů, které nosil i Arsenal, a daroval je sparťanům, aby hráli stejně dobře…  Totální delirium předvede Plzeň: Tomáš, Nergros a Šíša se nedokážou shodnout ani u jedné z pěti otázek, Matěj radši mlčí - a výsledek? Plzeň nezíská jako druhá parta z jakéhokoliv kvízu jakéhokoliv soustředka ani bod (teda tvrdit u fotky z našeho mistráku na trávě, že je z ledna 2013? Nebo že na ovále kolem hřiště ve Mšeně se jezdí atletika a ne plochá dráha, Ráďo…). Přes velký náskok, který ještě před 20 hodinami měla, nakonec Plzeň pouští 2. místo Slavii. Smířen s posledním místem už je Kráťa, jeho Baník. Proč ta poraženecká nálada?! V kvízu Baník exceluje a protože Sparta s Libercem trefí jedinou odpověď z pěti, nakonec se všechny tři týmy sejdou na 53 bodech. Nikdo tak není poslední, ba ani předposlední…
KONEČNÉ HODNOCENÍ TÝMŮ SOUSTŘEDKA:1. Dukla 78 bodů, 2. Slavia 59 bodů, 3. Plzeň 56 bodů, 4. Baník, Liberec a Sparta - všichni 53 bodů.
 
Konec našeho soustředění patří vyhlášení dvou vícebojařských disciplín. Trenér Vráťa nejprve zhodnotí hlavně naši vůli zaskákat si tu a tam přes švihadlo, přemoci se v klicích či potrénovat břišní svaly v sedolezích, aby nakonec zacinkal obřími medailemi třem nejlepším v sedmidílné diagnostice. Je to první víceboj ve čtyři roky trvajících tygřích dějinách, který nevyhrál Maty. Končí bronzový: o šest bodů byl lepší stříbrný Škoďák a o dalších třiadvacet zlatý Dave.
 
KONEČNÉ POŘADÍ DIAGNOSTIKY

4-den-diagnostika-trojice-medailistu.jpg

4-den-vysledky-diagnostiky.jpg

 
 
V atletice si Maty triumf podržel. Plán vyhrát všech pět disciplín, s nímž se svěřil ve čtvrtek po příjezdu, mu ale narušili Dave a Jára. Ve všech dílech běhání, skákání a ohýbání zářil na čele také Matěj a tahle vyrovnanost mu jako nejlepšímu z našich 2004 vynesla bronzovou příčku, na níž vystřídal loni ve Mšeně třetího Tomína a před pár měsíci v Desné 2012 třetího Šíšu. Kdo to bude příště, nabušené mladé pušky?
 
KONEČNÉ POŘADÍ ATLETIKY

4-den-atletika-trojice-medailistu.jpg

4-den-vysledky-atletiky.jpg

 
 
 
 
... no a komu by ani po nezapomenutelném soustředku ve Mšeně 2013 nebyla jasná slova naší hymny, tady je překlad. Ahojky v srpnu v Desné!
 
Oko tygra
 

oci-tygra-web-2.jpg

Vzbouřit se, zpět na ulici - to byl můj čas, vzalo mi to šance.
Ušel jsem kus cesty, teď jsem zpět: jsme jako jeden muž s vůlí přežít!

Tolikrát, se to stane příliš rychle, zaměníš svou vášeň za slávu.
Nevzdávej se svých snů z minulosti, musíš bojovat, abys je udržel naživu!


Je to oko tygra, je to vrchol boje, postav se výzvě našeho rivala!
Poslední známý, který přežil, se modlí v noci a všechny nás vidí v oku tygra.


Tváří v tvář, venku v žáru, vytrvale se flákají, jsou hladoví.
Seskupují se do přesil, dokud se nepřidáme, zabíjíme se schopností přežít!


Je to oko tygra...

Vzbouřit se, rovnou na vrchol, mít odvahu, získat slávu.
Ušli jsme kus cesty, teď nepřestaneme, jsme jeden muž a jeho vůle přežít!

 

 

 

 

 

NEŽ NÁS ZAČNE POSLOUCHAT PŘÍMÉ VKLÁDÁNÍ VIDEÍ, NAJDETE JE NA YOUTUBE - DÁTE PŘIHLÁSIT ADRESU neratovictitygri@gmail.com A HESLO, KTERÉ ZNÁTE Z E-MAILU.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil + XRumer torrent

(Mashaneile, 12. 12. 2017 21:18)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Podekovani

(Milan Busek, 10. 4. 2013 13:29)

Moc radi bychom podekovali vsem trenerum a asistentum za to, jak bohaty program pro nase kluky zorganizovali a za to, ze to s nima vydrzeli!! ;-)

RE: Poděkování

(David, 10. 4. 2013 16:27)

Je to sice občas mazec, ale nás to s těma raubířema zkrátka baví!

A Desná, to je s Bobry od tygří řeky, tlupou Alexandros Makedonis, s počtáři z VNM marketu či panáčky od báru ještě větší romantika!

Tygří jsou genialní sestava :o)

(Evička,Dášenka,Týnka., 7. 4. 2013 0:24)

Tak čím přesně začít.
V dnešní době se originálnější tanečníci nikde nenajdou jen ve Mšeně na Stadionu :P.
Každý byl něčím originální a každý z nich mohl dosáhnout prvího místa.
Ale bohužel,to nešlo přeci jen musí vyhrát ten nejlepší a tak se i stalo :).
Budem jen potěšeni až zase jednou dorazíte na návštěvu do krásného Mšena :))..
S pozdravem vaše barmanky :))... Evička,Dášenka a Týna :))

Ta porota nevypadá vůbec špatně...

(Pepa, 9. 4. 2013 2:14)

... jaká byla ta třetí, zrzečka?

Pro Meciho

(Míša, 7. 4. 2013 9:51)

Čau brácha, dneska sme všichni spali u Péti aby sme oslavili její narozky :) Já sem včera popřála mamce k narozkám dala sem jí svíčku a přáníčko. Za chvíli pro tebe přijedeme i s Fešákem.. Doufáme že se tam máš dobře teď si to tam pořádně užij ,protože za chvíli sme tam!! :DD

od mámy

(charvi, 7. 4. 2013 9:13)

Davídku asi nepřijedu, ještě nevím, jestli bude místo pro Máťu :) moc se na Tebe těšíme a jsem moc ráda, že jsem nečetla žádné šílenosti :))

od mamky

(CHARVI, 7. 4. 2013 8:04)

Dádo, co ta stezka ??? :)))

chvála trenérům

(Dáňa, 5. 4. 2013 21:20)

Tygříci, máte se výborně, že můžete trávit soustředění s tak pečlivými a obětavými trenéry. Věnují vám svůj volný čas a jak je vidět rádi a s velkou chutí. Výbornou práci dělá David pro rodiče, prarodiče,známé a příznivce Tygříků. Dobře se to čte a všichni jsou tak v obraze. Děláte svou práci dobře a ke spokojenosti všech. Patří Vám velký dík.

Re: chvála trenérům

(Milan, 5. 4. 2013 21:37)

Souhlas!!!

Re: chvála trenérům

(děda od Pepeho, 5. 4. 2013 22:32)

S tímto se musí naprosto souhlasit opravdu trenérům patří veliké DÍKY ))))

Re: chvála trenérům

(DANA CH., 7. 4. 2013 8:02)

NAPROSTO SOUHLASÍM :)) JSTE ÚŽASNÍ, DÍKY :))

a všem tygrům z Nera

(pozdrav Charvimu , 7. 4. 2013 7:58)

Konečně jsem se dostala k netu a čtu, hltám a jsem nadšená. Tiše vám všem závidím jak si to hezky užíváte :)) Daví, takhle je to paráda, viď , koukám, že máš i lepší výsledky :))
Rychle jdu zkouknout ještě videa, a těšíme se na tebe... "zlomte vaz " na turnaji....máma, Máťa, táta, babi Ivanka

¨Přátelé, kamarádi

(trenéři, 7. 4. 2013 3:11)

Právě jsem dokončil nahrávání na YouTube všech videí co jsem natočil. Takže kdo má zájem, tak šupky, dupky na YouTube. :)

pozdrav

(šemsik, 7. 4. 2013 0:17)

Ahoj Tigře,tak co jak seved snažiš se? Ja to vim že určitě...a co tigři oko dufam že už tak neboli...Ahoj Táta,máma,bracha

Video z Diskotéky

(trenéři, 6. 4. 2013 22:59)

První video z dnešní diskotéky je již na YouTube. :)

DISKOTÉKA...

(trenéři, 6. 4. 2013 22:56)

... je neuvěřitelná. A jak tancují nováčci: Martin Hošek neslezl z parketu už tři hodiny! "Já už nemůžu," hlásí Adam. A jak to rozjel Tomíno, Šíša a Pepa! No a Meci, to je jízda...

Liberečtí tygříci

(pro Marťase, 6. 4. 2013 21:39)

Ahoj Martínku, pravidelně sledujeme tvý skvělý výsledky, je vidět že se všichni snažíte ! Liberečáci nevadí, že jste na poslední pozici,aspoň je ženete všechny před sebou :D. Nejlepší útok je ze zadních pozic.
Máme tě moc rádi,zítra se už konečně uvidíme, na Kladno jedu s vámi. pa maminka, taťka
PS : Haňda tě pozdravuje a už se na tebe těší, je celý víkend u babičky, tak jsme doma sami.

Pro Denise..

(Děda Libereckej, 6. 4. 2013 21:07)

Ahoj Denísku... Tak koukám, zlepšuješ se a to je bezvadný... Na příštím soustředění to všem natřeš, viď??? :-) Držím Ti palce.... Děda...

Pozdrav

(Segra Maky, 6. 4. 2013 20:34)

Ahoj Tomasku :) jak se tam mate? :) dneska mate diskoteku vid? Tak to tam poradne rozjedte!! :) Mej se hezky :) podzravuje te mama a Tobicek :)


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »