Jdi na obsah Jdi na menu
 


2018 FUNGUJEME

NA NOVÝCH STRÁNKÁCH ZDE

 

Veleúspěšní Tygři

Bilance OVOV 2015: 4 diamanty, 5 zlaťáků, 13 stříber a 7 bronzů

ovov-2015.jpg

 
V roce 2013 to bylo výborné, předloni skvělé, za rok 2015 doslova úžasné. Tygří smečka sesbírala s koncem roku 2015 hned 29 Odznaků Všestrannosti Olympijských Vítězů, klání zaštítěném Českým olympijským výborem. S touhle bilancí se řadí Tygři Neratovice mezi vůbec nejlepší oddíly v tradiční celorepublikové soutěži pořádané či podporované nejslavnějšími olympijskými vítězi: Věrou Čáslavskou, Romanem Šebrlem, Robertem Změlíkem, Davidem Svobodou a mnohými dalšími…

 

Kdo na jaké odznaky dosáhl?
 
 
DIAMANTOVÉ ODZNAKY
Radek Havlíček
Jan Mozga
David Šprincl
+ jedna šikovná maminka
 
ZLATÉ ODZNAKY
Martin Hošek
Filip Skala
Radek Šiler
Michal Šlížek
+ jeden šikovný tatínek
 
STŘÍBRNÉ ODZNAKY
Ondřej Dvořák
Víťa Jindřich
David Kaucký
Tomáš Maršálek
Eliška Mozgová
Filip Nejezchleba
Tomáš Novotný
Vráťa Polka
Míša Polka
Tonda Skala
Linda Šprinclová
Adam Tůma
Matyáš Zan
 
BRONZOVÉ ODZNAKY
Matěj Fendrych
David Charvát
Adam Kárník
Michal Kraus
Jan Kuliš
Šems Mejri
Tomáš Votruba

 

 
 
Tygři získali na olympijském klání pět medailí!

na-web.jpg

O obrovský úspěch se postaral osmičlenný tým Tygrů Neratovice v zimním olympijském pětiboji OVOV celého Středočeského kraje ve čtvrtek 17. prosince 2015.

V konkurenci osmdesáti nejlepších mladých sportovců a před zraky bývalých i současných olympioniků jsme si přivezli celkem pět medailí: Honza Mozga (2789 bodů) a Hana Hušková (2383 bodů) vyhráli soutěž jednotlivců ročníku 2005. Martin Hošek (2690 bodů) si odvezl stříbrnou medaili ze soutěže chlapců 2004, stejně jako mezi o rok staršími Filip Skala (3188 bodů). David Šprincl přidal mezi nejstaršími bronz (3385 bodů).
V konkurenci deseti nejlepších družstev z celého kraje, jakými byly třeba Slaný, Kladno či Rakovník nastřádali naši čtyři kluci 12 052 bodů – zařadilo je to na druhou příčku, lepší byl v tomto směru pouze jediný tým: pořádající „Rabasáci“ ze Slaného. V součtu s dívkami pak skončil tým Neratovic na rovněž krásném čtvrtém místě.
Všichni, co jste na soutěži byli (a fandili jste rodičové zkrátka úžasně a hlasitě, což je z videí víc než patrné!), jistě potvrdíte, že Tygři urazili s OVOV dlouhou cestu a teď za ní zaslouženě sklízejí obrovské úspěchy na celokrajské úrovni.
 

GRATULUJEME MISTRŮM STŘEDOČESKÉHO KRAJE

VÍCE  ZDEpo-viteznem-finale-s-trenerem-polkou.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bravo! Bravo!! Bravo!!!

(Tygřice, 7. 1. 2016 15:42)

Olympiáda v Římě, Paříži, Los Angeles, Hamburgu, Budapešti - nebo kde to v roce 2024 nakonec bude - prostě čeká na vás, Tygři z Neratovic!

Re: Bravo! Bravo!! Bravo!!!

(Jirka, 7. 1. 2016 16:56)

:-)

Neratovickým Tygrům napršel druhý krajský titul

(Luboš Kurzweil, DENÍK, 24. 8. 2015 10:33)

Zastavit je nedokázali soupeři z okresu, a nyní ani ti nejlepší z kraje. Starší přípravka FK Neratovice/ Byškovice, známá jako Tygři, se po třech letech znovu stala mistrem středočeského kraje. V nedělním finalovém turnaji v Čáslavi svěřenci Vratislava Polky a Davida Šprincla rozdělení do dvou týmů (5+1) přestříleli v součtu čtyř minizápasů (A – A, B – B, A – B, B – A) všechny čtyři soupeře (jediným kritériem byly vstřelené góly) a rozšířili svou bohatou sbírku úspěchů. „Týmový výkon ve všech řadách," notovali si oba kouči po nervydrásajícím deštivém finále s Čelákovicemi, které Neratovičtí vyhráli o jediný gól. „Rádi bychom vyzdvihli i rodiče, moc moc fandili, byli ze všech nejvíc slyšet a patří jim velký kus tohoto úspěchu, na který nikdy nezapomeneme."

NERATOVICE - VLAŠIM 10:3 (3:0, 3:2, 2:1, 2:0)
Tenhle zápas rozhodl, byl to asi nejtěžší soupeř, ale my zahráli fantasticky, asi nejlépe za poslední dva roky. Přitom v minulosti nám první duely dne nešly, teď všechno skvěle vyšlo, kluci neodflákli ani minutu a zápas nás nabudil.

NERATOVICE - KOLÍN 11:7 (2:4, 3:2, 2:1, 4:0)
První potíže… Po dvou zápasech 5:6, pak ale zabral červený a hlavně modrý tým, přesto bylo jasné, že po masakru Vlašim – Hora 17:6 bude nutné v posledním duelu skupiny nastřílet ještě víc gólů.

NERATOVICE - K. HORA 12:9 (1:3, 4:3, 4:3, 3:0)
Po dvou zápasech dost zlé, jen pět vstřelených branek, na postup to spíš nevypadalo. Ale pak dali červení čtyři góly, modří tři a nezbývalo než čekat na Vlašim, která v posledním duelu potřebovala na finále 14 gólů, ale dala jen deset a my mohli slavit.

TABULKY: Skupina A: Čelákovice 35 gólů, Čáslav 25, Rudná 23, Nymburk 15. Skupina B: Tygři Neratovice 33 gólů, Vlašim 30, Kolín 21, K. Hora 20.

FINÁLE O MISTRA STŘEDOČESKÉHO KRAJE: NERATOVICE - ČELÁKOVICE 9:8 (1:2, 5:1, 1:1, 2:4)
Neskutečně soustředěný a ubojovaný výkon. Do vrcholu sezony jsme nastoupili jen s jediným klukem na střídačce jednoho týmu. Lilo jak z konve. Modrý tým udělal rozhodující náskok 5:1, červený hlavně bránil, ale skvěle a prohrál jen 1:2. Po prohození už lilo šíleně, což nám ale pomohlo. Hra se kouskovala a slabší červený tým překvapil remízou 1:1. V průběhu už to modrý vytáhl v součtu na 8:3, soupeř s o dost bohatší střídačkou bušil až do konce, stáhl na 8:7, ale 9:7, 9:8 a konec. Neskutečná radost kluků. Cítili, že v úzké sestavě nesměl nikdo zaváhat a všichni jsou důležitou součástí úspěchu.

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Tygři Neratovice, 2. Čelákovice, 3. Vlašim, 4. Čáslav, 5. Kolín, 6. Rudná, 7. K. Hora, 8. Nymburk.

Skvěle, Tygři!

(Štěpán Janáček, 15. 6. 2015 23:03)

Těším se na tu neratovickou arénu. Zkouším domluvit i kolegy, abychom se zapojili do řádění s dětmi a vyzkoušeli to s vámi. Klidně dotáhnu i nějakou tyč, pokud není v Neratovicích na stadionu a zhoupneme i děti. Kdyby byla nějaká vyšší lavička, tak můžeme z ní, aby to bylo jednodušší. Držím palce v nedělním vyvrcholení vaší fotbalové sezóny - ať si to kluci v Čáslavi na fotbalovém finále pořádně užijí a jako správní tygři zhltnou nějakou tu krajskou lahůdku!

Kralupy nad Vltavou

(Málek, 7. 12. 2013 15:49)

Turnaj v Kralupech je příslibem do budoucnosti. Naši kluci předvedli, že umí dobře kombinovat. Přál bych našim nadějím, aby zopakovali takto dobře odehraný turnaj pokaždé. Některé kombinace v podání našich fotbalistů opravdu pohladily fotbalového fanouška po duši. Málek

Turnaj Milovice 23.11 2003

(Málek, 24. 11. 2013 16:14)

Děkuji našemu fotbalovému mládí za pěkný turnaj v Milovicích .Turnaj byl o proti turnaji ve Zbuzanech povedený ne vždy vše vyjde na 100 procent , ale i přesto na tomto turnaji se dalo na povedené akce koukat s radostí .Přeji našim fotbalistům , aby pěkný výkon předvedli v dalších turnajích.Málek